Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення збиралася в такому складі: Ірина Денщикова, Андрій Кліцунов, Костянтин Сілін, Тетяна Ярмощук.
Розглянуто питання, які буде винесено на сесію.
Зокрема, депутати погодилися із запропонованими управлінням соціального захисту населення проектом рішення “Про внесення змін до місцевих програм у галузі соціального захисту на 2012–2014 роки”. Комісія дала добро проекту рішення про затвердження “Положення про департамент економічного розвитку Запорізької міської ради” зі змінами та доповненнями.
Також депутати дали згоду на прийняття до комунальної власності міста Запоріжжя житлового будинку по вул. Героїв Сталінграда, 6, що є об’єктом права державної власності і не увійшов до статутного капіталу відкритого акціонерного товариства “Запоріжінструмент”. Не заперечували і прийняттю до комунальної власності міста житлових будинків по вул. Автодорожній, 1, 5, 7, 14, вул. Шушенській, 44, вул. Скворцова, 1, пров. Зустрічному, 21 від ВАТ “Запоріжжяобленерго”.
Доповідати про проект рішення про затвердження Положення про стаціонарне відділення для тимчасового проживання Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування на комісію приходила Марина Боренос. Вона є завідувачкою Запорізького міського геріатричного стаціонару, який було відкрито 10 жовтня після чотирирічної реконструкції. Депутати цікавилися умовами перебування в цьому закладі людей похилого віку, фінансуванням установи, системою виділення путівок. На це Марина Боренос відповіла: “Геріатричний стаціонар створено для тимчасового проживання та соціального обслуговування громадян похилого віку, інвалідів, хворих, які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. До геріатричного стаціонару, що розрахований на 36 місць, громадяни приймаються за путівкою територіального центру у термін на 24 календарних дні. Для одиноких людей та ветеранів війни ці путівки безоплатні. Для тих, у кого є родичі – платні. Харчування пацієнтів у Запорізькому міському геріатричному стаціонарі фінансується у сумі 45 гривень на день на одну людину, медичне обслуговування – 10 гривень. Крім того, ветерани війни, особи, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, можуть прийматись до геріатричного стаціонару безоплатно без врахування сімейного стану та доходу 1 раз на рік згідно з планами проведення загальноміських заходів до знаменних та пам’ятних дат”.