25 травня у 115 школах міста пролунав останній дзвоник і пройшли святкові заходи з нагоди закінчення навчального року. З чудовим початком дорослого життя привітати випускників Запорізької гімназії № 71 з поглибленим вивченням іноземних мов прийшли не лише вчителі та батьки, а ще й заступник міського голови Валерій Еделєв та представники Департаменту освіти міськради, районного відділу освіти.

У шкільному дворі гімназії організували свято силами самих школярів – їх у школі зараз навчається 1020. Діти дарували рідній школі і один одному музичні номери, танцювали, співали, декламували вірші. Звичайно, був вальс випускників. У небо запустили яскраві кульки у вигляді дзвоника.

Гімназія №71 була заснована в 1954 році і має свої давні традиції. Навчальний заклад входить в число кращих за рейтингом ЗНО та вступу до ВНЗ України.

За словами директора гімназії №71 Людмили Терновської, у 2018 році медалі отримали 15 випускників. Золотих медалей з них аж 13, срібних – 2. Також навчальний заклад пишається учнями-переможцями олімпіад, конкурсів МАН.

– За статистикою, 99 відсотків наших випускників вступають до вищих навчальних закладів. Багатьом з них вистачає підготовки та знань, щоб навчатися за кордоном – у США, Канаді, ОАЕ, Швейцарії, Польщі, – сказала вона.

Привітав дітей із закінченням шкільного навчального року та сказав напутні слова випускникам заступник міського голови Валерій Еделєв.7 IMG_9605

– Закінчився час навчання в цій чудовій школі, і я впевнений, що для вас воно пройшло не дарма. У випускників починаються іспити довжиною в життя. Тепер вам доведеться щодня доводити якість тих знань, які ви отримали завдяки старанням викладачів. Упевнений, що попереду вас чекає чудове життя, у кожного з вас будуть свої досягнення. Успіхів і щастя вам! – сказав він.

Після лінійки 11-класники розчулилися, у багатьох на очах були сльози.

– Я вела цей клас 7 років. Вони всі в мене зірочки, найкращі, найрозумніші діти, – каже класний керівник Інна Михайлова.

Останній дзвоник – це свято не лише школярів, а і їхніх батьків.

– Чудова, прекрасна школа, найліпші вчителі, радію, що мій син навчався саме в 71-ій гімназії. Зараз він гарно знає англійську мову – а це в наш час дуже важливо, – каже Ольга Шипенко, мама випускника.

В’ячеслав Шипенко розповів, що вважає свою школу найкращою. І зізнався, що мріє вступити до Київського медичного університету.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, у цьому навчальному році отримають атестати про повну загальну середню освіту 7964 випускники денних загальноосвітніх закладів області. Закінчують дев’яті класи і отримають свідоцтва про базову загальну середню освіту 13519 учнів.