У проекті бюджету України на 2020 рік фінансування будівництва запорізьких мостів не передбачено

Про це кореспонденту «ЗС» розповів народний депутат України від партії «Слуга народу» Сергій Штепа. Крім того, він проаналізував рівень бюджетних потоків у Запоріжжя в порівнянні із сусідами.

– Я порівнював ті цифри, які отримало місто Запоріжжя, із містом Дніпро. Різниця складає приблизно 25 відсотків – що з урахуванням кількості населення та територій цих міст є досить адекватним, – відзначив парламентарій. – Але при цьому можу сказати, що теперішній проект бюджету буде суттєво допрацьовуватися. Бо абсолютно не враховує законодавчих ініціатив, прийнятих нами у вересні. І це зрозуміло, бо Кабінет міністрів не міг ті зміни, які ми проголосували сьогодні, вже завтра врахувати в новому бюджеті.

В той же час народний депутат радить не робити прискорених висновків, бо бюджет буде корегуватися.

– Найголовніше, що мене дуже засмутило: в цьому проекті бюджету немає такого критичного для нас, запорожців, питання, як мости. Ми не побачили, що для них передбачено будь-яке фінансування. Але це питання знаходиться на особистому контролі у Президента. Тому очікуємо якихось змін. Якщо їх не буде, то депутати від партії «Слуга народу», які представляють Запорізьку область, будуть намагатися втрутитися в цю ситуацію і домагатися фінансування для мостів. Ми не можемо обіцяти, що це відбудеться завтра чи післязавтра. Всі повинні тверезо оцінювати, що це величезні гроші, які непросто швидко відшукати, – заявив Сергій Штепа.

Читати також: Хто у Запоріжжі отримує найбільші зарплати