21 квітня у парку Перемоги до Дня довкілля відбувся загальноміський суботник, у якому взяли участь представники різних політичних сил, організацій, підприємств, студенти та школярі. На суботник завітали представники обласної та міської влади – цього разу не в парадній формі, а в робочому одязі. Голова Запорізької державної адміністрації Олександр Пеклушенко та міський голова Олександр Сін привітали усіх, хто прийшов на суботник, побажали трудового натхнення та самі взяли участь в благоустрої.

У парку Перемоги Олександр Сін брав участь у посадці лип разом із учнями гімназії № 27. Учасники суботника очистили лісопаркову зону парку, вивезли понад 20 машин із сміттям, гілками та листям, посадили 30 дерев. Загалом прибрали 60 тонн сміття.
У цей день суботники проходили по всьому місту, у найжвавіших точках побували представники влади.
“Ми виконали основне завдання: розчистили лісопаркову зону, і тепер запоріжці, відвідавши парк, зможуть гуляти не тільки асфальтованими доріжками, а й лісовими стежками. Щоб парк змінився на краще, всі політичні партії працювали однаково активно і сумлінно”, – зазначив Олександр Сін.
У суботу запоріжці приходили у парк не тільки працювати, але й відпочити, а дехто перейнявся творчістю та навіть малював пейзажі. Так, студентки багатопрофільного коледжу Хортицького національного навчально-реабілітаційного центру Анжеліка Баранник та Анастасія Кривас вирішили намалювати аквареллю фонтани на озері. Дівчата розповіли “ЗС”, що такі творчі походи по Запоріжжю вони здійснюють постійно, а День довкілля та майбутні травневі свята їх надихнули саме на пейзажі парку Перемоги.
 Фото автора та Василя БІЧЕНКА