На Запоріжжі пройшло змагання колективів збиральних ланок за найвищу продуктивність праці на приз заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.

За результатами третьої і останньої п’ятиденки було підбито підсумки, згідно яких приз здобув колектив колектив комбайнового екіпажу ТОВ «Батьківшина» Гуляйпільського району, яким керує Віктор Савовський. Переможцям вручили приз заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та голова обласного комітету профспілок працівників агропромислового комплексу Людмила Отращенко.

За останню п’ятиденку колективом комбайнового екіпажу у складі комбайнера Романа Шейка, помічника комбайнера Олександра Василенка, водіїв Миколи та Андрія Панасейків на комбайні «John Deere Т-660» було скошено 292 гектари зернових культур, намолочено 1823 тонни зерна при середній урожайності 62,4 центнера з одного гектара.

«На 31 липня в області обмолочено 815 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур або 91 % до прогнозу (в 2016 – 757 тис. га або 93 % до прогнозу), намолочено 2500 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність на сьогодні становить 30,7 центнера з гектара, в тому числі озимої пшениці – 33,6 ц/га, озимого ячменю – 31,6 ц/га, ярого ячменю – 23,5 ц/га, гороху – 21,2 центнера з одного гектара», – повідомляє Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.