У запоріжців залишилося близько двох тижнів, щоб провести повірку лічильників гарячої води

У мешканців Запоріжжя ще є час, щоб провести повірку своїх лічильників та не переплачувати за гарячу воду. Зробити це треба до 31 травня.

Як писав сайт «Запорозька Січ», у лютому концерн «Міські теплові мережі» виставив рахунки на гарячу воду за нормою (3,9 куба на одну зареєстровану в квартирі людину) тим споживачам, котрі своєчасно не повірили свої квартирні прилади обліку. Високі суми в платіжках обурили містян, особливо тих, хто користується бойлерами.

У ситуацію втрутився міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Він доручив подовжити строки повірки приладів обліку до травня та перерахувати суму за гарячу воду тим, хто виконає повірку.

За березень, квітень та першу декаду травня лічильники вже встигли повірити більше 30 тисяч абонентів. Деяким вже провели перерахунок.

Концерн «Міські теплові мережі» закликає запоріжців не затягувати та здавати на повірку свої лічильники. Тим, хто не встигне зробити це до 31 травня, в червні доведеться платити за нормами. А це вдарить по кишенях багатьох містян.

Нагадаємо, вартість повірки одного квартирного лічильника гарячої води в середньому по місту становить до 100 грн. А вартість повірки переносною установкою безпосередньо в квартирі – до 300 грн, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: Як запоріжцям будуть нараховувати пеню за прострочену комуналку