Центральний об’єднаний  районний військовий комісаріат продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом у навчальні центри та інші військові частини Збройних сил України. На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу приймаються:

– громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту відповідний рівень фізичної підготовки та за станом здоровя є придатними до військової служби віком від 18 до 60 років;

– офіцери запасу, які не досягли граничного віку перебування на військовій службі.

Мотиваційні чинники проходження військової служби за контрактом:

  1. Грошове забезпечення:

– гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

– додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань);

– заробітна плата від 7 000 грн, яка постійно зростає.

  1. Соціально-побутові гарантії: отримання житла за рахунок держави.

Отримання освіти в інших вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби. Заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”.

Безкоштовні обіди у робочі дні (або за бажанням грошова компенсація у розмірі вартості набору продуктів на приготування і обіду). Під час виконання заходів навально- бойової підготовки у таборах та навчальних центрах забезпечено триразовим харчуванням за рахунок держави.

Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі 1 місячного грошового забезпечення.

Нормований розпорядок дня та регламент службового часу (з двома вихідними днями на тиждень).

Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоровя та членів їх сімей. Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік.

Мовна (з вивчення іноземної мови) та фахова підготовка за рахунок держави у навчальних центрах та вищих військових навчальних закладах України і за кордоном.

Розширення можливостей кандидатів щодо вибору термінів на які можливо укласти контракт (в тому числі короткостроковий контракт).

З питань відбору на військову службу за контрактом звертатися в Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат м. Запоріжжя за адресою: вул. Сталеварів, 20. Довідки за телефоном (061)233-14-17.

Військовий комісар Центрального об’єднаного районного військового комісаріату полковник Г.М. Яременко