День працівників сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення цього року відзначали в академічному музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара привітаннями від обласної та міської влади, врученням відзнак та нагород найкращим та концертом.

У третю неділю березня своє професійне свято у Запорізькій області відзначали понад 25 тисяч працівників сфери побуту та ЖКГ. Ці люди працюють, щоб дороги були відремонтованими, вулиці, парки, сквери чистими й затишними, місто було зеленим і прикрашеним квітами, а в квартирах мешканців завжди була холодна й гаряча вода та тепло.

– Ваша робота дуже важлива для життя міста. Хотілося б побажати, щоб ви завжди пам’ятали про це, – зазначив заступник міського голови Олексій Бородай, звертаючись до професіоналів. – На жаль, багато людей навіть не знають і не замислювалися про обсяги робіт, які щодня виконуються для життєзабезпечення міста. Запам’ятайте, що ви працюєте на благо, роблячи життя в місті комфортнішим. Бажаю міцного здоров’я, щоб праця була гідно оцінена, а городяни шанували й цінували ваші зусилля.

Кращі працівники галузі були відзначені нагородами, грамотами, подяками від обласної та міської влади.

Серед тих, кого вшановували в той день, чимало працюють на добробут міста вже не один десяток років.

Наприклад, виконроб дільниці Олександрівського району «Зеленбуд» Тетяна Баранник робить красивим наше місто вже понад 40 років. З 1974 року в неї один запис в трудовій книжці.

Тетяна Трифонівна має вищу освіту – навчалася в Харківському технікумі зеленого будівництва, а потім в Інституті агрономії. Але вона ніколи не сиділа в кабінеті, безпосередньо ходить по грядках і керує процесом висадки зелених насаджень. Жінка-вчений агроном зізналася «ЗС», що дуже любить свою професію, свого часу мріяла просуватися вгору по кар’єрних сходах, але життя розпорядилося по-іншому. На жаль, вона дуже рано стала вдовою з двома малими дітьми на руках, тому присвятила своє життя їм, а не кар’єрі.

Тетяна Баранник всією душею прагне, щоб наше місто розквітло і в прямому, і в переносному сенсі слова. І закликає всіх мешканців полюбити своє місто й поводитися більш цивілізовано: не топтати газони, не красти квіти, не ламати молоді деревця.

«Запоріжжя – це наш спільний дім. І ми всі працюємо на наш спільний добробут. Давайте поважати працю один одного», – закликала Тетяна Баранник.