Екосвідомість стала однією з провідних стратегій побудування країни, якій не байдуже на долі своїх громадян

Бути свідомою людиною – це запорука успішного майбутнього. Бути екосвідомою людиною – це запорука здорового життя. Треба пам’ятати, що країна починається з кожного з нас. Саме ми обираємо, де і як нам жити: серед завалених полігонів сміття чи у країні із зеленими насадженнями та чистою екологією. Ми пропонуємо вам пройти тест і визначити рівень вашої відповідальності до навколишнього середовища. Знайте: ніколи не пізно змінити щось у собі.

Поставте «плюсик» навпроти тверджень, якщо вони вірні для вас і ви дотримуєтеся їх: Screenshot_1

А тепер перевірте себе:

Якщо у вас «плюсиків» від 0-3: Схоже, ви навіть не замислювалися про необхідність турботи за планетою, на якій ви живете. Дарма, адже це – економія ресурсів, допомога навколишньому середовищу та й просто «правило хорошого тону» для людини 21-го століття.

Якщо у вас «плюсиків» від 3-6: Ви чули щось про те, як у Європі сортують сміття і, може, навіть намагаєтеся не викидати скляні пляшки разом з усім іншим. Це вже непогано, але цього недостатньо – ви можете зробити більше.

Якщо у вас «плюсиків» від 6-9: Шкода навколишньому середовищу від Вас – мінімальна, але вона є! Спробуйте переглянути свої щоденні звички і виокремити з них ті, що заважають вам хоча б почати сортувати сміття.

Якщо у вас «плюсиків» від 9-12: Ви багато знаєте про те, як жити, не завдаючи шкоди планеті, і ретельно дбаєте про те, щоб поняття «сміття» перетворилося на поняття «ресурси». Продовжуйте в тому ж дусі та інформуйте про життя без відходів своїх друзів та рідних!

Читайте також: Антисептик від коронавірусу: який обрати та як використовувати