Зразковий хоровий колектив “Терниця” центру дитячої творчості Шевченківського району створено у 2001 році за ініціативою Оксани Лопухіної. Це талановитий музикант, співачка з гарним голосом та багаторічним досвідом роботи. Колектив відомий серед любителів співочого мистецтва і часто дарує велике задоволення глядачам на міських свята. В колективі діти віком від п’яти до 17 років. У складі хору співають різні вокальні форми: три вокальні групи, квартет, тріо, чотири дуети, вісім солістів.
Репертуар колективу складається з багатьох українських народних, козацьких та авторських пісень. Глядачі завжди відчувають яскравість та самобутність виконання, емоційність, тонке відчуття того чи іншого твору, глибокий народний характер хору “Терниця”.
Зараз колектив опинився в скрутному матеріальному становищі – немає грошей на костюми. Тож керівник колективу Оксана Лопухіна (телефон 095–780–69–78) та голова батьківського комітету Анжеліка Шевелєва (099–223–95–95, 65–60–19) сподіваються, що до проблем юних артистів долучаться меценати.