Міський голова Олександр Сін побував із робочою поїздкою на комунальному підприємстві “Водоканал”. Зокрема, він ознайомився з роботою лівобережних Центральних очисних споруд (ЦОС-1). Міський голова зазначив, що подібний рівень технологій – унікальний для України.

Наступним етапом розвитку підприємства стане введення до експлуатації цеху зневоднення мулу, що дасть не тільки відчутний економічний, але й екологічний ефект. Зараз у цеху закінчено пусконалагоджувальні роботи, і найближчим часом він включиться до технологічного ланцюжка підприємства.
На нараді з фахівцями “Водоканалу” Олександр Сін приділив увагу реконструкції хлораторної станції другої Дніпровської водогінної станції, поставивши завдання закінчити роботи до 1 грудня. Також обговорювалося питання ліквідації наслідків нещодавньої аварії на колекторі в Хортицькому районі.
– Роботи ведуться без авралів. Їх фінансування визначено з коштів міського екологічного фонду. Понад 6 млн. грн. буде виділено до кінця вересня. Вже виконано екологічну експертизу проекту, наступного тижня буде проведено інвестиційну експертизу. Сподіваємося також на фінансову підтримку обласного екологічного фонду, це дасть можливість до кінця року ліквідувати наслідки аварії та забезпечити нормальну роботу колектора, – зазначив міський голова.
Олександр Сін дав низку доручень щодо розвитку матеріально-технічної бази підприємства. Також під час візиту міський голова вручив почесні грамоти працівникам “Водоканалу”, що найбільш відзначилися у роботі.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА