Футбол
Перші враження від Євро
Нарешті це почалося – друга половина людства “прилипла” до екранів ТБ замість першої з її нескінченними мильними телесеріалами. Греки продемонстрували нам непоступливість, росіяни невимушено легко переграли чехів, хорвати – ірландців, а данці вперше після 1967 року виграли у Нідерландів – чи це не інтрига, чи це не футбольний телесеріал? Вчора ввечері, коли номер було здано до друку, ми всією редакцією пішли вболівати за наших.

Боротьба
Запоріжці – кращі на турнірі “Чорне море”
В Одесі пройшов традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби “Чорне море”. Цього року змагання були включені до календаря FILA, проте напередодні Олімпіади найсильніші українські та закордонні спортсмени участь в ньому не брали. Представницьким складом приїхали тільки збірні Узбекистану та Молдови.
Тим не менш, всі поєдинки видалися цікавими та видовищними. Так, у фіналі вагової категорії 55 кг довелося з’ясовувати стосунки двом землякам – запоріжцям Юрію Леденьову та Сергію Ратушному. У півфіналі Ратушний переміг українця Віталія Гурського, а Леденьов – Любомира Литвинчука. У фінальному поєдинку удача була на боці Ратушного, який виграв титул чемпіона турніру, а Леденьов задовольнився “сріблом”. До речі, в минулому році запоріжці так само розіграли чемпіонський титул у цій вазі, тільки тоді “золото” дісталося Юрію Леденьову.

Гімнастика
Перлини запорізької гімнастики
У Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з естетичної гімнастики. Участь у змаганнях брали 25 команд з 14 областей України, в тому числі п’ять запорізьких колективів. Три місцеві команди повернулися додому з медалями національної першості.
У змаганнях гімнасток 16 років і старше срібні медалі виграли вихованки Людмили Глухих, Людмили Богомазової та Тетяни Романової.
Підтримали своїх старших колег і юні гімнастки з команди “Vivend-kids”. У змаганнях дівчат 8–10 років вони стали першими.
Ще одне друге місце принесли Запоріжжю наймолодші учасниці чемпіонату – команда “Перлинки” під керівництвом Ірини Малінашевської.