У місті все стабільно, – повідомляє офіційний Телеграм-канал міської ради. Усі комунальні служби працюють у штатному режимі та забезпечують повноцінну життєдіяльність Запоріжжя. Роботи з укріплення міста не припиняються.

Але в області ситуація напружена. Зараз темпи просування ворога у напрямку Запоріжжя знижені. Наші захисники стійко тримають оборону і наносять ворогу вогневі ураження. Але агресори лютують у маленьких містах та селах, які знаходяться в тимчасовій облозі. Окупанти не пускають комунальників на об’єкти, які потребують ремонту. У людей немає води та газу, вони знаходяться під постійними обстрілами.

Також сьогодні Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що працівники Запорізької АЕС вже 4 дні утримуються в заручниках. Вони психологічно і фізично виснажені.

Окрім того, у Бердянську противник активізував у соціальних мережах велику мережу ботів, які намагаються посіяти паніку та зневірити народ міста.

Тож ще раз – ситуація у регіоні складна. Перевіряйте усю інформацію. Тримайтеся напоготові. Будьте мобілізовані, згуртовані, дотримуйтеся усіх правил воєнного часу, долучайтеся до укріплення міста та вступайте в ряди територіальної оборони.