Президент асоціації “Аеропорти України” Петро Ліповенко під час візиту до Запоріжжя висловив свою думку щодо ситуації з запорізьким аеропортом

– Те, що відбувається – це збій в продовженні робіт на терміналі. У кожному конкретному випадку необхідно розбиратися, але не блокувати весь процес і будівництва і вводу в експлуатацію. Тому що на це об’єкт чекають не лише запоріжці, а й авіаперевізники, які вже поставили собі в план весняно-літньої навігації, що вони літатимуть з цього аеропорту, що тут буде вся необхідна інфраструктура, комфортні умови і для пасажирів, і для працівників, – зазначив Петро Ліповенко.

84472283_477877896450237_2036526376248410112_n

Експерт також підкреслив, що важливість розвитку аеропорту Запоріжжя важко переоцінити. Адже це значущий об’єкт не лише для міста, а й для всього регіону.

– Незважаючи на перепони, ми впевнені, що справедливість восторжествує. Запоріжжя власними силами заробило гарний імідж і цей соціальний об’єкт для регіону. Аеропорт – це й інвестиції, й зростання статусу міста мінімум в 2 рази, – говорить Петро Ліповенко.

Нагадаємо, що асоціація “Аеропорти України” назвала запорізький аеропорт прикладом для всієї країни та має намір провести в нашому місті міжнародний аероконгрес.

Читайте також: Силовики затягують передачу документів для продовження робіт на терміналі запорізького аеропорту