Сталося це 19 грудня і не лише у відомому в Запоріжжі храмі св. Миколая, що в Хортицькому районі, а й поза його межами. Зокрема, як розповів настоятель церкви отець Володимир (Гошовський),  понад 200 подарунків   отримали вихованці Вільнянської школи-інтернату. Додамо, що традиція приносити гостинці  у церкві св. Миколая існує вже кілька років. Раніше їх адресатами були діти із сіл Запорізького району, а також вихованці дитячих закладів обласного центру.

Дню св. Миколая в однойменній церкві – як завжди багатолюдному, 18 грудня передував концерт вихованців недільної школи. Їх, вихованців, уже 80 – погодьтесь, ось–ось і потягне на повноцінну  школу із сільської глибинки. Діти підготували чудову програму, і св. Миколай їх щедро відзначив…

Варто додати, що церква св. Миколая завжди славилася своєю благодійністю і особливим ставленням до юних прихожан. Попри непрості часи, а ще майже 19-літній процес будівництва храму (зовсім недавно цього красеня освятив Патріарх всія Руси-України Філарет), церковна громада  постійно забезпечує бездомних району гарячими обідами. Взимку це робиться за підтримки і допомоги організації Червоного Хреста, а весь інший час – власним коштом. Щодо діток, то на церковному подвірї діє прекрасний дитячий майданчик, а дзвіниця і була задумана невисокою, щоб бути доступною, перш за все, для малечі. А та  залюбки калатає, особливо  святами, у справжні “малинові” дзвони із бельгійського Мехелена.