Судовим рішенням повністю виправдано директора 5-ї міської лікарні Дмитра Івченка

Звинувачення, які “вмінялися” керівнику Центру швидкої та екстренної допомоги щодо адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, спростовані судовим рішенням, яке на сьогоднішній день вже набрало чинності.

“У лютому Дмитру Івченку, як керівнику закладу, на основі виписаного протоколу о корупції (за розпорядженням т.в.о.мера) було вручено Наказ про відсторонення с посади.

Наступним кроком представниками місцевої влади були виписані 2 надумані догани, які в прямому сенсі були «висмокчені з пальця». Це було зроблено для розірвання контракту із ним”, – розповідають медики.

Все це робилось для того, щоб скоріше звільнити місце директора, який виступив проти так званій «реорганізації» лікарні, шляхом приєднання її до міської лікарні №6, – впевнені медпрацівники.

Колектив лікарні на чолі з Дмитром Івченком звернулись до суду, який скасував рішення по реорганізації лікарні шляхом приєднання, й визнав його незаконним.

Нагадаємо, що влада усіляко намагається “реформувати” заклади охорони здоров’я, суд – на боці медиків.

07.12.2022 у Запоріжжі пройшла таємна сесія міськради, на якій ухвалили рішення про «Про реоганізацію юридичної особи – КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР шляхом приєднання до КНП «Міська лікарня №6» ЗМР.
Після винесення цього рішення КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР подала до суду на міськраду про незаконність рішення про реорганізацію.

15.12.2022 до лікарні приїхали представники влади, щоб зачитати Рішення про створення ліквідаційної комісії з приводу об’єднання “Міською лікарнею №6”.
Проте, 15.12.2022 суд ухвалив призупинити дію рішення міськради.

03.03.2023 суд позовну заяву зі сторони КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР — задовільнив повністю.

Не дивлячись на всі перешкоди, які спіткали КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР з моменту прийняття міською радою рішення про «реорганізацію», лікарня продовжувала працювати 24/7, рятуючи життя не дивлячись ні на що.