Суд не підтримав вимоги СБУ щодо арешту майна аеропорту “Запоріжжя”

6 лютого Жовтневий районний суд розглянув позовну заяву слідчих СБУ, які просили накласти арешт на майно КП “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя”. За результатами розгляду в задоволенні позову правоохоронцям відмовили. Більше того, суддя постановив негайно повернути всі вилучені під час обшуків документи та майно.

– Документи в стадії повернення власникам. Суд не переконаний в тому, що ці документи були важливі для слідства, тому й відмовив в їх вилученні. Для міста це означає, що введення будівлі нового терміналу в експлуатацію продовжується. Важко сказати, чи було вилучення законним, але суд чітко визначив, що утримувати їх в сейфі жодної необхідності не було, – зазначив директор департаменту правового забезпечення міськради Валерій Зломинога.

Як писала «Запорозька Січ», під час обшуків в аеропорту за справою, порушеною ще в 2015 році, також були вилучені документи, що стосуються будівництва нового терміналу. Керівництво аеропорту та підрядники звернулись до силовиків з вимогою повернути матеріали, які не стосуються предметів обшуку. Однак правоохоронці весь час затягували це рішення, через що роботи на терміналі були заморожені 18 діб. 3 лютого вилучені документи повернули, після чого одразу ж поновили пусконалагоджувальні роботи. Мер Запоріжжя Володимир Буряк поставив підряднику завдання максимально прискорити їх виконання, щоб здати термінал до відкриття нових рейсів.

Читайте також: Запорізький аеропорт є прикладом для всієї країни