У місті другий день поспіль триває ліквідація наслідків негоди, що сталася в ніч на вівторок. Через сильну зливу та вітер у Запоріжжі повалилося багато дерев, відключилися світлофори, пошкодилися мережі зовнішнього освітлення, а в деяких житлових будинках протекла покрівля.

Тож комунальники «Зеленбуду», Муніципальної аварійної служби, «Запоріжремсервісу» та «Титану» цілий день у вівторок розпилювали та вивозили повалені дерева і гілки. На вечір всі аварійні ситуації були усунені, а усі проходи та проїзди розчищені. Роботи з вивозу розпиляних дерев продовжуються сьогодні.

У ліквідації наслідків негоди брали участь і «елуашівці», які очищали дороги від наносного ґрунту та чистили дощоприймальники.

Також у місті триває відновлення зовнішнього освітлення та ведуться роботи з усунення гілок, що нависають над електричними мережами. Працівники «Запоріжміськсвітла» вже відновили роботу більшості шаф управління зовнішнього освітлення та продовжують ремонтувати пошкоджені мережі на низці постраждалих ділянок. Окрім того, співробітники цього комунального підприємства вже відновили роботу майже всіх відключених через негоду світлофорів.

Що стосується протікання покрівель, то усі звернення містян з цього приводу, а також з приводу засмічення зливових каналізацій, передані до керуючих компаній і Муніципальної аварійної служби. Частина з цих заявок вже опрацьована, відповідні роботи виконано. По решті заявок роботи ще тривають. Їхнє виконання залишається на контролі спеціалістів контакт-центру «15-80». Про стан робіт повідомляє офіційний сайт Запорізької міськради.