Хабарі за вступ та складання іспитів: у Запоріжжі поліцейські затримали декана одного з університетів.

Фігурантка отримала 47 000 гривень неправомірної вигоди від двох осіб.

Викрили корупційну схему, налагоджену деканом факультету одного з вищих навчальних закладів, оперативники управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області та слідчі слідчого управління обласної поліції. Жінка за «винагороду» сприяла у вступі до університету на бюджетну форму навчання та позитивному складанні іспитів та заліків під час сесії.

У ході слідства правоохоронці задокументували факт вимагання неправомірної вигоди: у студента – 6000 гривень, в абітурієнта – 41 000 гривень.

Учора, 16 серпня, оперативники та слідчі затримали  фігурантку у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу під час отримання коштів. Вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Вознесенівська окружна прокуратура м. Запоріжжя.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна, повідомив Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції в Запорізькій області.