У Запоріжжі у шістьох стоматологічних поліклініках стоматологічну допомогу надає 131 фахівець, з них 21 – це дитячі лікарі. Поліклініки розташовані у кожному районі міста. Цілодобова невідкладна стоматологічна допомога здійснюється у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

9 лютого у всьому світі відзначається День стоматолога. Ця галузь медицини є найбільш затребуваною. Немає жодної людини, яка хоча б одного разу не відвіділа кабінет стоматолога. З розвитком новітніх методів і підходів до лікування захворювань ротової порожнини, сучасного медичного обладнання відвідування дантиста стало безболісним та комфортним.

За даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Особливу увагу викликає хронічне захворювання карієсом.
Вся стоматологічна наука спрямована на шляхетні цілі – полегшити людині її біль, покращити якість життя, адже через хвороби зубів і ротової порожнини розвиваються інші небезпечні хвороби. Зараз, за деякими даними, 95-98% дорослого населення мають запломбовані зуби і це результат праці стоматологів.