115 сертифікатів на отримання іменної стипендії кращім студентам ЗНТУ вручив особисто міськой голова Володимир Буряк.

Традиція відзначати найуспішніших студентів стипендіями мера існує в нашому місті давно. Але в цьому році розмір її був збільшений на 500 гривень і склав 2 тис.грн. Всього цього року в Запоріжжі стипендію мера отримають 565 студентів – представників усіх вищих навчальних закладів міста.

Призначають додаткову стипендію два рази на рік – восени та навесні. Виплата фінансується з міського бюджету, в якому в цьому році на це передбачено понад 1,1 мільйона гривень.

В актовому залі «машинки» зібралася молодь, яка хотіла неформально поспілкуватися із очільником міста. На зустрічі був присутній також заступник міського голови Анатолій Пустоваров та ректор ЗНТУ Сергій Бєліков. Перед врученням сертифікатів міський голова відповів на запитання студентів і розповів, що навчання для них зараз повинно бути на першому місці.

– У цих стінах ви вибираєте свій життєвий шлях. Це такий трамплін перед стрибком в майбутнє, – сказав Володимир Буряк. – У моєму житті теж був вибір: волейбол або навчання. Тоді я зробив вибір на користь спеціальності, бо розумів, що спортивне життя коротке – максимум на 10 років, а професію я отримую на все життя.

Мер сфотографувався з кожним студентом, якому вручив сертифікат. Запитання, які задавали студенти меру, були про механізм отримання стипендій, роботу міського транспорту, про покращення житття в студентських гуртожитках.

– Я радий зустрічі з вами і знаю, що стипендію отримують дійсно ті, хто її заслужив свєю працею. Бажаю, як би це банально це звучало, виховувати в собі прагнення до навчання. Пам’ятайте, освоюєте знання ви не для викладача, а для себе!

Також Володимир Буряк зазначив, що на наступний рік розглядається можливість збільшити розміри стипендій хоча б на третину.

– Але, звісно, все буде залежати від можливостей бюджету, – сказав Володимир Буряк.

Виплатити ці стипендії студентам обіцяють вже в листопаді.