Завершити ремонт дороги та відновити рух транспорту на греблі планують за місяць

Про це повідомило керівництво «Дніпрогесу» сьогодні під час наради, яку провів міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

– Після однієї з попередніх нарад керівництво «Дніпрогесу» пообіцяло переглянути графік, за можливості прискорити виконання робіт. Наскільки я розумію, це було зроблено. Ремонт ви обіцяєте завершити 1 жовтня, – наголосив Володимир Буряк.Screenshot_424

Наразі завершено заміну асфальту на двох смугах на мостах автопереїзду, які примикають до греблі. Вже завтра вони будуть відкриті для транспорту, а роботи розпочнуться на інших двох смугах. На греблі ж роботи продовжуватимуться на перших двох смугах, які залишатимуться перекритими. У зв’язку з цим, дещо зміниться рух транспорту.

Володимир Буряк також зауважив, що всі служби міста повинні швидко реагувати на проблемні ситуації на греблі.

– Прошу організувати цілодобове регулювання руху на греблі «Дніпрогесу», а також чергування техніки. Я кажу про те, що бачу сам, адже питання періодично виникають. Зокрема сьогодні вранці. Зрозуміло, що з початком навчального року кількість транспорту зросла, але до цього потрібно готуватися та оперативно реагувати, – заявив Володимир Буряк.

Нагадаємо, з середини серпня на греблі розпочався капітальний ремонт дороги. Через ремонтні роботи для транспорту залишили відкритими лише дві смуги, змінили також рух тролейбусів та автобусів, повністю заборонили проїзд вантажівок. Але уникнути заторів не вдалося. Для вирішення проблеми з заторами Володимир Буряк за короткий час ініціював роботу додаткового транспорту, який з’єднав два береги Дніпра.

З 28 серпня між лівим та правим берегами почали курсувати безкоштовні катери. Від сьогодні, 2 серпня, запоріжців з лівого на правий берег у вечірній час перевозитиме додатковий катер. Він відправлятиметься з Річкового порту о 17.50, а у зворотному напрямку – о 18.20. Разом з тим, було збільшено кількість автобусів на маршрутах № 29, 39 та 72.

Завтра, 3 вересня, з залізничного вокзалу «Запоріжжя-2» до Хортицького району почнуть їздити додаткові електрички. З графіком їх руху можна ознайомитися тут .

На греблі «Дніпрогес» та мосту Преображенського в години пік будуть організовувати реверсивний рух.

Зазначимо, за домовленістю мера, в найближчій до греблі пожежній частині цілодобово чергує спецтехніка ГУ ДСНС, яка зможе оперативно евакуювати транспорт, що зламався або потрапив в аварію.

До речі, вчора ввечері на греблі зламаний автобус перегородив дорогу іншому транспорту. Спецтехніка рятувальників відтягла його, розблокувавши дорогу для проїзду іншого транспорту.

Читайте також: Коли відкриють рух транспорту на проспекті Металургів в Запоріжжі.