Легка атлетика
Рибалко – перша в Україні, четверта в Європі
В Ялті на стадіоні “Авангард”, де пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, змагалось близько 800 спортсменів.
У перші два дні змагання провідні запорізькі легкоатлети підтвердили клас місцевої школи, заробивши п’ять нагород. Олімпійська надія Україні Олеся Повх не залишила суперницям шансів на своїй коронній дистанції 100 м – результат 11.11 сек. Колега Олесі за олімпійською збірною багатоборець Олексій Касьянов, який на чемпіонаті виступав в окремих видах, став другим на 100-метрівці з бар’єрами – 14.01 сек. Ще одне друге місце приніс нашій команді Сергій Сагуткін у бігу на 100 м (10.48 сек).
У другий день змагань кращим досягненням запоріжців стало “золото” Вікторії Рибалко в секторі стрибків у довжину. 29-річна спортсменка, яка останнім часом живе і працює в США, довела, що, як і раніше, знаходиться у відмінній формі і готова представляти нашу країну на Олімпійських іграх в Лондоні. З другої спроби Віка показала свій новий особистий рекорд – 6 м 95 см. Свій попередній рекорд Рибалко поліпшила на 17 см (6 м 78 см) і з новим показником потрапила на четверте місце європейського сезонного топ-100.
Порадував ще один вихованець сімейного дуету тренерів Рурак бігун Володимир Бураков, який прийшов до фінішу другим на дистанції 400 м – 46.32 сек. Четвертий результат показав на цій дистанції ще один запоріжець Олексій Ремень (46.79 сек). Так само за крок від медалі, на четвертому місці, зупинилася запоріжанка Віта Паламар у секторі стрибків у довжину з результатом 1 м 90 см.

Велоспорт
Два “золота” Курочкіна на етапах Кубка України
У той час як лідери вітчизняного триатлону готуються до Олімпійських ігор в Лондоні, всі інші триатлоністи розігрують медалі національних першостей. Так, нещодавно в містах Південному та Луганську відбулися змагальні етапи Кубка України.
У Південному, крім нагород національного Кубка, розіграли і медалі чемпіонату України на суперспрінтерській дистанції. Чемпіоном у змаганнях чоловіків (0,75 км – плавання, 20 км – велогонка, 5 км – біг) став вихованець запорізького “Динамо” та ШВСМ Сергій Курочкін.
У Луганській області розігрували медалі першого етапу Кубка України. Тут, як і в Південному, єдиним запоріжцем, якому вдалося піднятися на п’єдестал пошани, став Сергій Курочкін. Запорізький триатлоніст святкував перемогу в змаганнях чоловіків.