Баскетбол
Привітали і програли
“Ферро-ЗНТУ” – БК “Донецьк” 78:82 (29:18, 19:25, 14:17, 16:22)
На радість уболівальникам перед початком матчу баскетболістам “Ферро” вручили призи та срібні медалі, здобуті в українському “Кубку чотирьох”. Їх вітали як представники міської ради, так і обласної. В урочистій обстановці гравцям, тренерам та керівництву клубу подарували цінні подарунки.
На радощах баскетболісти “Ферро” одразу ж жваво накинулися на донетчан, проте в подальшому сама гра не була такою оптимальною, якої від запорізьких гравців очікували вболівальники. В результаті програш – 78:82.

Спортивна гімнастика
Степко – володар “Кубка Стели Захарової”
У Київському палаці спорту пройшов один з головних стартів Україні зі спортивної гімнастики – XI професійний Міжнародний турнір на “Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової”. Змагалися 12 національних збірних: України, Росії, Польщі, Литви, Ізраїлю, Угорщини, Франції, Єгипту, Бразилії, Білорусі, Словенії та Іспанії.
У командних змаганнях у чоловіків перемогу святкували господарі. Наша збірна у складі Олега Степка, Олега Верняєва і Петра Пахнюка обійшла команди Іспанії (2 місце) та Франції (3 місце). “Кубок Захарової” в особистій першості у чоловіків вдруге в своїй кар’єрі виграв юний запоріжець Олег Степко.

Футбол
“Металург” трішки реабілітувався
Після поразки від “Зірки” футболісти “Металурга” зі стартових хвилин зробили спробу реабілітуватися в очах рідних уболівальників, які протягом першого тайму тримали банер не двозначного змісту: “А вибачитися слабо?”. Хлопці вибачалися, як могли, і під кінець першого тайму Матяж домігся успіху, забивши свій перший м’яч у футболці “Металурга” футбольному клубу “Миколаїв”.

Плавання
З Кубка світу – з повним комплектом нагород!
В італійському місті Ліньяно Сабіадоро пройшов другий етап Кубка світу з плавання в ластах. Україну на змаганнях представляли переважно кияни і єдина запоріжанка – вихованка СК “Мотор Січ”, майстер спорту міжнародного класу Яна Лазебрій.
Підопічна заслуженого тренера України Наталії Дубінченко зуміла завоювати на італійських доріжках повний комплект нагород: “золото” на дистанції 200 м, “срібло” – на 800 м і “бронзу” – в плаванні на 400 м.