Через дві години після злочину грабіжники, які вночі напали на парубка, були затримані. Це сталося завдяки злагодженій роботі співробітників Орджонікідзевського райвідділу та патрульної служби міліції.
Вночі до міліціянтів звернувся по допомогу 21-річний мешканець Запоріжжя, який став жертвою грабіжників. На вулиці Патріотичній невідомі “чолов’яги” відібрали у нього сумку, в якій знаходилися мобільний телефон, MP3-плеєр та одяг. Отримавши бажане, злочинці зникли у невідомому напрямку.
На затримання зухвалих злочинців орієнтували співробітників патрульної служби. І вже через дві години міліціянтам вдалося затримати зловмисників. 18-річний, 19-річний та 20-річний запоріжці йшли у бік Заводського району, де всі троє мешкають. Під час обшуку у них й вилучили майно, що належить заявникові.
Під час розслідування встановлено, що “авторству” найстаршого із зловмисників належить пограбування, скоєне ще 9 лютого. Тоді за допомогою до працівників цього ж райвідділу звернулась 29-річна запоріжанка. Коли заявниця йшла по вулиці Патріотичній, невідомий штовхнув її та відібрав мобільний телефон, спричинивши збиток на суму близько 4 тисяч гривень.
Наразі вирішується питання про порушення стосовно затриманих кримінальної справи за статтею 186 Кримінального кодексу “Грабіж за попередньою змовою”. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років, розповіли “ЗС” у прес-службі запорізької міліції.