Новим тренером “Металурга” став Кварцяний
“Роботою Сергія Ковальця у запорізькому “Металурзі” були незадоволені, тому і вирішили змінити тренера”, зазначив у коментарі спортивний директор клубу Анатолій Заяєв.
“Якщо чесно, сьогодні мені хотілося б уникнути розмови щодо Сергія Ковальця, а всю правду зможу розповісти через деякий час. Думаю, люди дізнаються багато нового, – натякнув він. – Поки Сергій Іванович не розрахувався в клубі. Хоча вже з четверга у “Металурга” новий головний тренер – Віталій Кварцяний. Я продовжу роботу в якості спортивного директора”, – розповів Заяєв.
За його словами, Ковалець занадто вже захопився селекцією. Йому ніхто не забороняв комплектувати команду, але в Запоріжжя приїхало стільки футболістів, що просто соромно. Запропонував навіть записувати кожного, щоб не забути. “Одна справа – грати, інша – тренувати”, – вважає Заяєв.
“Ми ж не звертали увагу, що в нього не вийшло в ФК “Львів”, в “Оболоні”. Це – молодий спеціаліст, але виправдань невдалих результатів не повинно бути”, – резюмував він.

Паралімпіада
Запоріжанка взяла “золото” у плаванні брасом
14-літня запоріжанка Вікторія Савцова посіла перше місце в плаванні брасом на 100 метрів.
Наша землячка показала час 1:39.13, що є новим Паралімпійським рекордом.
Усього на даний момент на рахунку України 66 медалей, з яких 25 – золоті. Наша країна – на 4 місці в загальному медальному заліку.
Запорізька легкоатлетка не віддала своє друге “золото”
П’ятого вересня ситуація з позбавленням запорізької легкоатлетки Марії Помазан золотої паралімпійської нагороди в метанні диска отримала своє продовження.
Спортсменка повинна була передати нагороду представникам Міжнародного паралімпійського комітету, для чого ті прибули в Паралімпійське селище. Однак підтримати подругу зібралися всі члени збірної, хто не був зайнятий у цей момент на змаганнях. Марія вийшла на майданчик перед будинком, в якому розмістилися атлети, з двома золотими медалями на грудях і запропонувала функціонерам самим зняти одну з них.
“Я цю медаль не одягала, і знімати її я не буду”, – сказала, плачучи, чемпіонка.
До слова, спортивні функціонери не наважилися зробити це самостійно.