Під час традиційної щотижневої прес-конференції Запорізький міський голова прокоментував озвучені на останньому засіданні Кабінету Міністрів соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.
На думку Олександра Сіна, вони не тільки позначаться на житті найбільш незахищених верств населення, але і викличуть зростання економічної активності в країні. Найбільш важливими для міста мер вважає, по-перше, значне збільшення мінімальної заробітної плати, що, безсумнівно, призведе до зростання відрахувань до міського бюджету у вигляді прибуткового податку.
По-друге, впровадження адресної допомоги тільки нужденним у ній зменшить фінансове навантаження на державний бюджет, а значить – дозволить ефективно перерозподілити його на користь регіонів.
По-третє, створення нових наукоємних робочих місць, безперечно, буде стимулювати розвиток економіки, особливо таких міст як Запоріжжя, які практично вичерпали можливості базових галузей.
І, нарешті, четверте – погашення державою більшої частини банківського відсотка за іпотечними кредитами (2–3 відсотки погашає позичальник, все інше компенсує держава) не тільки дозволить вирішити житлову проблему і пожвавити будівельний бізнес, а й дасть новий імпульс іншим галузям промисловості.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua