Запорізький міський голова Олександр Сін побував з робочим візитом у КП “ЕЛУАШ” і перевірив готовність снігоприбиральної техніки до роботи в зимових умовах. Мер поспілкувався з робітниками і переконався, що всі машини готові до праці.

Міський голова зазначив: “Вся техніка в кількості 78 одиниць на сто відсотків готова до роботи. Зроблено відповідний ремонт – замінено більше 70 коліс, 70 двигунів, відремонтовано 28 навантажувачів і таке інше. У цьому році приділили увагу не тільки справності, але й зовнішньому вигляду автомобілів, вони всі пофарбовані, мають приємний вигляд. Це теж важливо, тому що ті люди, які працюють на цих машинах, повинні відчувати задоволення від своєї роботи. Нещодавно були проведені навчання, відпрацьована система чіткої взаємодії всіх підрозділів, які будуть забезпечувати життєдіяльність міста в період складних погодних умов. Так, з моменту надходження сигналу тревоги протягом двох годин ми повністю зможемо привести всю техніку в готовність і вивести її на роботу. На даний момент нам ще не вистачає ряду машин, наприклад, таких як фронтальні навантажувачі, які дозволяють вантажити сніг в автомобілі для вивозу, але я думаю, що в наступному році ми вирішимо й цю проблему”.
Начальник комунального підприємства “ЕЛУАШ” Олександр Клімов повідомив: “Закуплено відсів. У разі безперервного снігопаду протягом місяця ми зможемо працювати тільки зі свого складу. Є певний запас бензину. Взагалі місту необхідно ще 150 одиниць техніки для роботи в зимовий період. Якщо міська рада запланує виділення коштів на придбання додатково хоча б 40 одиниць техніки, то ситуація з обслуговуванням міських магістралей у складних погодних умовах буде менш напруженою”.
У цілому міський голова позитивно оцінив заходи з підготовки техніки комунального підприємства “ЕЛУАШ” до роботи взимку.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА