Слідством встановлено службові зловживання, вчинені головою сільради Запорізького району.

Очільниця органу самоврядування підписала документи щодо завершення будівельних робіт, які фактично виконані не були. Обласному бюджету, з якого перерахували підряднику грошові кошти, завдано збитків у сумі майже 400 тисяч гривень.

Слідчими ГУНП в Запорізькій області за оперативним супроводженням працівників Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР НПУ, викрито службові зловживання, вчинені головою однієї з сільрад.

Досудовим розслідуванням встановлено, що між сільською радою та товариством було укладено договір про будівництво на територїї громади огорожі сміттєзвалища. Керівник органу самоврядування знала, що обсяг робіт згідно з договірними умовами не виконаний, проте підписала документи щодо їх завершення. На підставі фактично підробленого акта виконаних робіт підрядній організації з обласного бюджету було перераховано кошти у сумі близько 400 тисяч гривень. Внаслідок незаконних дій, державі спричинено шкоду у великому розмірі.

Наразі слідство у кримінальному провадженні завершено. За процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури Запоріжжя, обвинувальний акт відносно підозрюваноїза фактом службового підроблення за ч.1 ст.366 та заволодіння коштами місцевого бюджету у великих розмірах, шляхом зловживання службовим становищем за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України, скеровано до суду.

За санкцією останньої статті, жінці загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.