Цього разу на гачок до аферистів потрапила 84-річна мешканка Запоріжжя, яка заради порятунку сина віддала 40 тисяч гривень.

Співробітники поліції попереджають, що шахраї використовують різні сценарії, щоб заманити жертву до пастки. Для досягнення своїх злочинних намірів користуються довірою громадян та нестабільним психологічним станом, грають на емоціях. Часто їх жертвами стають літні люди, найбільш беззахисні і довірливі.

Так, 28 серпня до відділу поліції №1 Запорізького районного управління поліції із заявою про шахрайство звернулась 84-річна пенсіонерка. Вона розповіла, що дві невідомі жінки під приводом дистанційного лікування важкохворого сина заволоділи її грошовими коштами в сумі 500 доларів США, 4500 гривень та ювелірними виробами з золота.

Наразі поліцейські проводять оперативно-пошукові заходи, направлені на встановлення осіб, причетних до скоєння злочину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські попереджають: ви можете захистити рідних та близьких, проінформувавши їх про розповсюджені види шахрайських схем! Не довіряйте незнайомцям! Завжди перевіряйте інформацію — це допоможе втриматися від емоційних вчинків.

Якщо ж ви стали жертвами шахраїв – негайно телефонуйте в поліцію за номером «102». Своєчасне звернення до поліції – прискорюють реагування на вчинені злочини, а також їх розкриття та затримання правопорушників, – повідомляє офіційний сайт Поліції в Запорізькій області.