26 січня на вулиці Південне шосе в Орджонікідзевському районі горів склад. Опівдні на пункт зв’язку служби порятунку “101” надійшло повідомлення про цю пожежу.
На місці з’ясувалося – горіли два офісних приміщення та виставочний зал приватного підприємства “Галакс”. Вогонь розповсюдився на загальну площу 100 кв. м. Співробітники, які знаходилися на робочих місцях, відчули їдкий запах диму в приміщенні, побачили вогонь. Вони негайно зателефонували до служби порятунку “101” та до прибуття підрозділів МНС намагались вогнегасниками загасити полум’я, але не змогли.
На місце події одразу прибули 12 одиниць техніки та близько 50 рятувальників. Майже дві години вогнеборці гасили пожежу. Через низький тиск у водопровідній мережі ускладнювалося гасіння пожежі. Рятівники зв’язалися з працівниками “Водоканалу”, ті підняли тиск у водогоні. Завдяки злагодженій роботі бійці МНС запобігли розповсюдженню вогню на поруч розташований склад готової продукції та матеріальні цінності. Причина загоряння встановлюється. За фактом події ведеться слідство.
За матеріалами прес-служби Головного управління МНС  України в Запорізькій області