З початку пандемії в Запорізькій області склали майже дві тисячі протоколів за порушення карантинних обмежень

На 17 листопада розглянуті 1220 справ. 62 порушники отримали штрафи за порушення карантину. Про це повідомляє пресслужба Державної судової адміністрації України.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, по всі території України  до кінця листопада на суботу та неділю вводиться карантин вихідного дня. Під забороною – робота закладів громадського харчування, окрім доставки та на винос; робота торговельно-розважальних центрів; діяльність фітнес-центрів, спортзалів, басейнів; робота магазинів, окрім продуктових; приймання відвідувачів у перукарнях, салонах краси й інших закладах; діяльність закладів культури та проведення будь-яких культурно-масових заходів. У перші вихідні штрафи за порушення карантинних обмежень отримали більше півсотні підприємців.

При цьому уряд також скасував дію адаптивного карантину. Натомість на свій території країни діє загальнодержавний карантин з обмеженнями “помаранчевого” рівня епіднебезпеки.

Нагадаємо. через стрімке зростання кількості хворих на коронавірус, в запорізьких лікарнях розгортають додаткові місця для прийому хворих.

Читайте також: У Запоріжжі любителі парковки на зупинці отримали штрафи