З початку року активізувалась робота із залучення громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Так, у січні 2016 року кількість осіб, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом зросла у декілька разів порівняно з груднем 2015 року. Зростання інтересу до військової служби за контрактом пов’язане з істотним збільшенням грошового забезпечення та покращенням соціального та правового захисту військовослужбовців.


Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат м. Запоріжжя проводить прийом кандидатів на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та офіцерського складу:
Вимоги до кандидатів:
– чоловіки віком від 18 до 60 років (для рядового, сержантського або офіцерського складу) з відповідним освітнім рівнем;
– придатність до військової служби за медичними показниками та за станом здоров’я;
– відсутність судимостей;
– фізична підготовленість;
– мотивація до військової служби та високі моральні якості.
Розмір грошового забезпечення: солдата – від 7000 грн; командира відділення – від 8000 грн; командира взводу – від 9500 грн; командира роти – від 11000 грн; командира батальйону – від 13000 грн; командира бригади – від 16000 грн.
На осіб, що проходять військову службу за контрактом, в повному обсязі поширюються пільги та соціальні гарантії, передбачені Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Серед переваг та перспектив служби за контрактом перш за все:
– гарантоване гідне та стабільне грошове забезпечення;
– безкоштовне речове забезпечення у відповідності до визначених норм;
– безоплатна медична допомога військовослужбовцям та членам сімей;
– санаторно-курортне лікування;
– щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням грошового, матеріального забезпечення;
– можливість отримання безкоштовного житла за рахунок держави;
– можливість отримання первинного офіцерського звання;
– вищій, ніж у цивільному секторі, розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;
– можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у вищих військових навчальних закладах за рахунок держави без відриву від служби.
Також повідомляємо, що у Центральному об’єднаному районному військовому комісаріаті м. Запоріжжя на даний час наявні вакантні посади для осіб офіцерського складу, грошове забезпечення у розмірі від 9000 грн. Приймаються кандидати віком від 25 до 60 років, які мають вищу освіту та військове звання офіцерського складу, учасники АТО.
Контактна інформація:
69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 20, телефони: (061) 233-10-59, (061)233-14-17; (068)927-10-85. Центральний об’єднаний районний військовий комісаріат м. Запоріжжя

Військовий комісар Центрального об’єднаного районного військового комісаріату м. Запоріжжя полковник Г.М. Яременко