Вже вп’яте в нашому місті проводилася конференція лідерів шкільного самоврядування. Цього разу її приймала гімназія №107. Понад 200 найактивніших учнів з понад 100 шкіл міста представляли свої проекти на тему «Європейський вибір молоді Запоріжжя».

Талановиту молодь приїхали привітати заступник міського голови Валерій Еделєв та директор департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк.

– Дуже приємно знаходитися серед найкращих, найактивніших школярів міста , – сказав Валерій Еделєв. – Тема цієї конференції вибрана не випадково, адже Україна сьогодні як ніколи близька до європейської спільноти, й прищеплювати цінності, які найбільш затребувані в сучасному світі, необхідно з самого молодшого віку. Важливо, що сьогодні тут присутні викладачі Запорізького національного університету, які проведуть майстер-класи для школярів. Тобто навчать їх, як впроваджувати в життя свої ідеї.

– Я пишаюся нашими дітьми. І знову хочу повторити вам: школа – це ніяка не підготовка до життя, а це саме справжнє життя і є. Бажаю всім успіхів, – сказала Юлія Погребняк.

Учні представили власні соціальні проекти про те, що в їхньому розумінні є європейськими цінностями. В другій частині конференції на представників шкільного самоврядування чекали майстер-класи. Викладачі ЗНУ навчали школярів ораторського мистецтва, менеджмента, розповідали про критичне мислення в інформаційному просторі та про конкурентоспроможність на ринку праці, а також влаштували тренінг з основ ділового спілкування та провели лекцію про інтелектуальне право власності.