Перед початком літнього сезону міські пляжі – Правобережний та Центральний –активно готують для відпочинку містян. На Центральному пляжі з самого ранку працюють співробітники КП «Титан». Вони очищають пісок від мушель, скла, недопалків та іншого сміття. Окрім цього, встановили фонтани для питної вони, навіси та зручні спуски до пляжу. IMG_8726
– Ліва сторона Центрального пляжу не була обладнана водопостачанням. Сьогодні пробний запуск питної води. Тепер тут є 5 питних фонтанчиків і стільки ж ногомийок, – розповіла директор КП «Титан» Лариса Іщенко. – Сьогодні запустять питну воду, і ми перевіримо, як все працює. На цій же стороні ми встановили три «грибки» і ще 7 встановимо до відкриття сезону. Тут же буде працювати і медичний пункт, де лікар зможе надати необхідну допомогу.
Очистили не тільки територію біля води, але й річку. За словами Лариси Іщенко, рятувальники-водолази вже очистили дно та позначили місце, яке, згідно з правилами безпеки, максимально підходить для купання малюків. Саме на цих місцях глибина досягає 1,2 метра. Тут батькам буде легше доглядати за своїми дітьми.IMG_8570За два дні роботи працівникам КП «Титан» вдалося вивезти повний тракторний причеп сміття, але роботи ще тривають. Пісок очищають італійською спецтехнікою, яку міська влада закупила в минулому році. На машині встановлена спеціальна сітка, яка просіює пісок.
– Іде планова очистка піску від мушель, скла, пробок. Глибина захвату 10 сантиметрів. Підбирається усе, – зазначив начальник авторемонтної служби КП «Титан» Сергій Тюгеєв. – Після грубої очистки потрібно змінювати на меншу сітку, щоб вичистити пісок повністю. Але це вже буде ближче до відкриття сезону.
Щоб люди якомога менше смітили, можна сказати, на кожному кроці встановлено смітники.
А ось Правобережний пляж у цьому році очікує реконструкція.
– Він відкриється 1 червня, однак там запланована велика реконструкція, – зазначила Лариса Іщенко. – На 2018 рік виділено 3 млн грн для зміцнення берега і намиву піску. Зараз сезон нересту, тому роботи ще не починаються. Після узгоджень з даного питання на час будівництва пляж буде закритий.
Відкриття пляжного сезону заплановано на 1 червня.