Як повідомлялось, надзвичайна ситуація трапилась 28 січня близько 4-ї ранку. В одній з квартир у будинку по вулиці І. Франка, 43 між другим і третім поверхом стався вибух внаслідок витоку побутового газу. Постраждали одразу 7 квартир.

Наразі в багатоповерхівці тривають відновлювальні роботи. Зокрема, комунальники виконали роботи з закриття пошкоджених елементів стін. Також частина квартир вже підключена до мереж тепло- і водопостачання, електроенергії.

Жителів постраждалого будинку за бажанням розселили у гуртожитку по вул. Сталеварів, 8. Два номери зайняті, ще два номери зарезервовані для їхніх потреб. Так одна з жінок, що постраждала при вибуху, після одужання та виписки з лікарні планує оселитись у гуртожитку.

Перші дозволи від Національної поліції на доступ до квартир і продовження відновлювальних робіт вже отримано. Наразі виносять сміття, яке утворилося наслідок руйнування несучих конструкцій.

Жителі пошкодженого будинку були забезпечені продуктовими наборами. Крім того, 15 родин отримають матеріальну допомогу з міського бюджету.