В Україні посилюють карантин для невакцинованих

Уряд вніс зміни в постанову про карантин. Вони почнуть діяти вже з 6 грудня. Серед нововведень – зміни обмежень для “жовтої зони” та скорочення терміну дії “жовтого сертифікату”.

У міністерстві охорони здоров’я наголошують, що посилення правил для невакцинованих потрібне, щоб зменшити навантаження на лікарів та медичну систему, адже до стаціонарів у більшості потрапляють саме ті пацієнти, які не отримали повного курсу щеплення.

Так, з 6 грудня в “жовтій зоні” кафе, ресторани, спортзали, заклади культури зможуть працювати лише за умови вакцинації однією дозою всього персоналу, або наявності негативного тесту чи сертифікату одужання. Те ж саме стосується й відвідувачів. Окрім цього, “жовті сертифікати” (про щеплення однією дозою вакцини) діятимуть лише 30 днів замість 120. Детальніше про обмеження, що діятимуть, читайте у прикріпленій інфографіці.62e0294c-fd1f-4932-95dc-044042582548

Як писав сайт “Запорозька Січ”, наразі місто перебуває в “червоній зоні”. В Запоріжжі зменшилась захворюваність на коронавірус, але досі спостерігається висока смертність від недуги. Лише за учорашній день від ускладнень коронавірусу померли 27 запоріжців. Загалом, з початку пандемії недуга забрала життя понад 2,5 тисяч містян.

Читайте також: Які існують тести на коронавірус