Поради, які допоможуть батькам врятувати дітей від знущань
Найперше, що потрібно зробити в такій ситуації – спробувати провести бесіду з самою дитиною. По-друге, йти до школи та з’ясовувати, що відбувається в класі між учнями.
Якщо біда вже трапилася, за жодних умов не можна замовчувати факти жорстокого ставлення до вашої дитини, – каже начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області Ольга Зінченко. Про факт насилля над дитиною треба негайно повідомити усно чи письмово адміністрації навчального закладу чи звернутися до поліції.
Булінг – явище, в якому батьки дітей беруть чи не головну участь. Або, більш правильно сказати, БЕЗучасть. Саме з родини діти-тирани виносять у соціум агресію та злість. Саме в родині батьки НЕ створюють належні умови любові та піклування для власних дітей. Саме в сім’ї батьки вчасно не помічають, що їхні діти стають жертвами булінгу. В жодному разі не применшуємо ролі самих дітей-агресорів, не виправдовуємо їхні протиправні дії та злочини. Наша ціль – закликати батьків бути більш відповідальними у своїй поведінці та більш уважними у ставленні до дітей. Важливо вчасно помічати найменші зміни у поведінці дитини та оперативно реагувати, аби уникнути небажаних наслідків. І нехай у ваших сім’ях панують довіра та любов!
Читайте також: Як виглядали відомі запоріжці в шкільні роки – фото