19 листопада Україна і весь світ входять в коридор затемнень, який закінчиться сонячним затемненням 4 грудня

Цього дня об 11:00 за Києвом станеться місячне затемнення в Тельці – непростий період, який обіцяє багато змін.

Закладається програма на 2 роки

Астрологи вважають, що затемнення завжди важко впливають не тільки на людей, але і на все живе на Землі. Побачити його зможуть тільки жителі Північної та Південної Америки, Австралії та Південно-Східної Азії, але відчують усі.

Вперше з 2014 року це станеться на осі знаків Скорпіон-Телець. Протягом наступних 2 років така ж подія відбудеться ще 7 разів. Саме тому в листопаді важливо звернути увагу на теми і ситуації, які виникнуть в цей період. Швидше за все, працювати з ними і вирішувати їх вам доведеться в майбутньому.

Енергія земного знака Тельця допоможе конт­ролювати свої емоції і не робити поспішних рішень. Можливо, саме початок коридору місячних затемнень дозволить вам вийти із зони комфорту і щось змінити у своєму житті. Головне, щоб прийняті рішення не були імпульсивними.затмение

Чого краще не робити в місячне затемнення

Фахівці з езотерики стверджують, що в період таких явищ потрібно стежити за своїми емоціями. Уникайте конфліктів, намагайтеся не піддаватися своїм імпульсам і контролюйте себе.

Астрологи категорично не рекомендують в цей період кудись їздити, навіть у відрядження. Планові операції також краще перенести, а на манікюр і стрижку записатися в інший день.

Що можна і потрібно робити

Коридор затемнень в знаку Тельця – відмінна можливість, щоб розрахуватися з боргами. Крім того, земний знак допоможе вам знайти стабільність і вирішити проблеми, які давно вас мучили, тому, починаючи з 19 листопада можете робити перестановку вдома і налагоджувати побут. Корисно буде й поговорити з близькими людьми та помиритися, якщо були в конфлікті.

На Скорпіонів чекає гарний період

Астролог Влад Росс розповів, на кого і як вплине місячне затемнення у листопаді. За його словами, це затемнення принесе в життя Тельців, Левів і Водоліїв негативні емоції й події. Єдиний знак Зодіаку, який відчує на собі позитивний вплив – це Скорпіон.

На Водоліїв чекають складні ситуації в роботі, можливе звільнення з посади та інші неприємності у справах, пов’язаних з побудовою кар’єри.

У Левів будуть неприємності вдома. Можливе руйнування стосунків з близькою людиною.

Тельців можуть підвести ділові партнери. Також існує велика ймовірність розлучення.

Найбільше відчує на собі вплив місячного затемнення Скорпіони, причому цей вплив буде вкрай позитивним. Скорпіону завдяки енергії затемнення все буде вдаватися, і події поблизу дати затемнення будуть складатися чудово.

Практика місячного затемнення

За допомогою цієї практики можна позбутися хвороб, шкідливих звичок, комплексів, поробленого і заздрісного погляду.

Прийміть контрастний душ безпосередньо перед місячним затемненням: чоловіки починають і закінчують холодною водою, а жінки – гарячою. Лягати потрібно головою на північ. Роздивляючись своє відображення в уявному дзеркалі, думайте про те, що це воно хворіє, курить, п’є, соромиться, комплексує і так далі.

Зруйнується все, в чому немає стабільності

Кожен коридор затемнень на нас впливає по-різному, але всі вони руйнують бар’єри та старий порядок, несуть зміни до таких сфер, як свобода, розвиток, самореалізація. Після кожного коридору затемнень на людей чекають кардинальні перебудови в їхньому житті. Руйнуватиметься все, в чому не було стабільності: нещирі і негармонічні взаємини, нелюба робота, нестабільні фінансові справи, неправильні цілі. Особисте життя теж практично завжди потрапляє під удар.

Через це перше, що необхідно зробити кожному – визначитись із пріоритетами. Виберіть час, сядьте, подумайте, що для вас найголовніше у житті, без чого ви відчуваєте себе нещасним. Визначте цілі. Не бійтеся думати про грандіозне.

Отже, на що очікувати кожному знаку Зодіаку у період з 19 листопада до 4 грудня 2021 року

ОВЕН (21 березня-20 квітня) Всесвіт кличе вас в дорогу. Час настав. Не бійтеся зробити перший крок. Доля допоможе відчинити замки, додасть енергії, а життя оновиться. Де б ви зараз не були, настає період для старту. Забудьте старі думки. Робіть перший крок.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня) Будьте собою. Закрийте очі на те, який вигляд мають інші. Любіть себе такими, якими є – це найкращі ліки від усіх хвороб. Аутентичність – це хороша практика, яку варто взяти на озброєння відпускання того, ким ми, як нам здається, маємо бути, і прийняття того, ким ми є насправді.

БЛИЗНЮКИ (22 травня-21 червня) Небеса закликають вас пробігти кілька кілометрів або нарешті зайнятися проєктом, який ви ніяк не можете розпочати. Починайте рухатися – і тілом, і душею. Зараз ви твердо стоїте на ногах і вже зробили перший крок. Покажіть себе у найвигіднішому світлі.

РАК (22 червня-22 липня) Відділяйте особисте від громадського. Важливе у житті не завжди відкрите для інших людей. Зараз потрібно знайти власні істини. Слід визначитися з тим, чого ви хочете насправді. Водночас, носити маску – природно, якщо ви усвідомлюєте, що під нею.

ЛЕВ (23 липня-23 серпня) Замисліться над тим, що ви забороняєте собі. Вивчіть свої приховані бажання і зануртеся у власні відчуття. Перестаньте ховати свою внутрішню мудрість, інтуїцію та потреби під завченою правильною поведінкою. Радійте, адже ви – особливі.

ДІВА (24 серпня-23 вересня) В житті бувають моменти, коли ми занурюємося у стан липкої та нав’язливої апатії. Проте всесвіт радить знайти спокій та рухатися далі. Зараз на вашому шляху перепона – її варто прибрати, щоб продовжити шлях.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня) Зміни розпочинаються тут. Ви в змозі зцілити себе самостійно. Кожен з нас – камінь, кинутий у ставок сім’ї, друзів, суспільства та світу. Робіть невеликі добрі вчинки там, де ви є. Якщо зібрати ці всі дрібниці докупи, вони змінять світ.

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада) Не бійтеся рухатися лабіринтом власної душі. Ваш внутрішній вогонь в силі спалити всі шлаки та очистити дух. Ви бачите свій власний шлях, але боїтеся рухатися ним. Тому варто почати йти.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня) Пробивайтеся крізь перешкоди. Будьте стійкими, але не як мученики. Починайте нову пригоду і знайдіть оптимізм всередині себе. Водночас не будуйте повітряних замків. Коли ви готові створити власні радощі – не важливо, що при цьому підкидає життя.

КОЗЕРІГ (23 грудня-20 січня) Нині час для того, щоб перезарядити батарейки – відновлюйтеся після життєвих викликів. Зараз треба забути старі звички. Також варто звернутися по підтримку до старих друзів. Колись хтось підтримує вас – він допомагає перебратися через бар’єр, за який ви б ніколи самі не перебралися.

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого) Щоб відчути любов повною мірою, варто стати міцним посудом, в якому водночас є недоліки, а то і тріщини. Будьте як троянда, в якої є і шипи, і квіти. Приймайте будь-яку подвійність життя, щоб кохати і бути коханою чи коханим. У вирі життя не забувайте любити і себе.

РИБИ (21 лютого-20 березня) Знайдіть безпечне місце всередині себе, адже у щоденній круговерті ми часто не маємо власного місця або наповнюємо його усілякими безглуздими речами. Перед тим, як творити у зовнішньому світі, ми маємо навчитися зберігати внутрішній простір.