Російські обстріли потрощили унікальний заклад для дітей з порушеннями слуху.

Кам’янська школа-інтернат навчала та реабілітувала дітей з особливими освітніми потребами. Окрім школярів у закладі функціонували групи для дітей дошкільного віку з порушеннями слуху та складними вадами розвитку (з ЗПР різного виду).

Діти, які навчалися в Кам’янській школі-інтернаті не мали можливості навчатися в загальноосвітніх закладах (школах, дитячих садках) в зв’язку з відсутністю в цих закладах спеціалістів: сурдопедагогів, логопедів, вчителів-дефектологів, та створених спеціальних умов.

Історія закладу розпочалась у 1962 році. Це була перша і єдина на той час школа санаторного типу в Запорізькій області. З 1991 року школу-інтернат було реорганізовано у спеціальний навчальний заклад для слабочуючих та пізнооглухлих дітей.

60 років ці стіни школи-інтернату зберігають тепло сердець учнів та педагогів, тисячі радісних дитячих посмішок, щирих слів вдячності за ті незабутні роки, прожиті тут, сотні перших і останніх дзвоників. Школа – це не тільки стіни. Це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.

А сьогодні ми бачимо результати роботи “асвабадитєлєй”, які безжально потрощили будівлю унікального освітнього закладу. Не інакше, черговий “військовий об’єкт”.

____

Посилання на наш Телеграм-канал