У середу відбулося чергове засідання депутатської комісії з питань екології Запорізької міської ради. У роботі комісії взяли участь наступні депутати: Людмила Завгородня, Рудольф Акопян, Світлана Лівча, Андрій Коваленко, Володимир Болотов, Ольга Лочоха, Людмила Огороднік, Лариса Ткачова, Олександр Серовський, Олександр Поспєлов.
За інформацією начальника управління комунального господарства і дорожнього будівництва Олександра Василенка, на закупівлю трьох спеціалізованих машин було виділено 5,4 мільйона гривень. Придбання нової техніки допоможе комунальникам виконувати роботи з прибирання міських магістралей. Сьогодні на балансі КП “ЕЛУАД” знаходяться 2 автомобілі подібного класу, ступінь зношеності яких становить, відповідно, 94 і 79 відсотків. Як зазначив Олександр Василенко, щоб забезпечити мінімальні потреби міста в техніці, необхідної для прибирання всіх закріплених територій, сьогодні необхідно 7 спецмашин.
Голова депутатської комісії з питань екології Запорізької міської ради Людмила Завгородня висловила загальну думку членів комісії, що нова техніка повинна, в першу чергу, бути спрямована на найбільш складні об’єкти обласного центру.
“Екологічно забрудненими у нас вважаються Орджонікідзевський і Заводський райони. Найбільш несприятливий час – це серпень, коли в атмосфері змішуються промисловий пил підприємств і пилок рослин. Тому члени нашої комісії наполягають на першочерговості прибирання головної магістралі міста – проспекту Леніна і вулиць районів, де відсоток забруднення найбільш високий. Список цих вулиць буде складено управлінням з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради”, – зазначила Людмила Завгородня.
За словами начальника управління комунального господарства і дорожнього будівництва Олександра Василенка, надходження першої спеціалізованої машини заплановано на 18 червня, другої – з 1 по 10 липня, третя машина надійде в місто в першій половині серпня.