У середу відбулося засідання постійної комісії з питань екології Запорізької міськради. Депутати працювали в такому складі: Людмила Завгородня, Володимир Болотов, Андрій Коваленко, Людмила Огороднік, Ольга Лочоха, Світлана Лівча, Лариса Ткачова та Олег Серовський.

Людмила Завгородня

На початку засідання депутатська комісія заслухала звіт департаменту економічного розвитку міської ради про соціально-економічне становище Запоріжжя. Після цього відбувся розгляд питання, яке ініціювали представники міської інспекції з благоустрою – функціонування кіосків у непередбачених для цього місцях.
Як відомо, на сьогодні у більшості випадків запорізькі кіоски – маленькі, не зовсім гарні приміщення. Іноді вони торгують алкогольно-тютюновою продукцією. З одного боку, хотілося б більш цивілізованої форми торгівлі й щоб були не ларьки, а чисті та красиві супермаркети. У той же час очевидно, що далеко не скрізь чисті  та  красиві супермаркети можуть бути побудовані. По-друге, дійсно, велика кількість людей задіяна в цьому бізнесі, і з ними треба рахуватися.
Людмила Завгородня:
– Думки людей з цього приводу різні. З одного боку, всім хочеться дійсно мати певний комфорт споживача і мати можливість купити в будь-який час доби те, що треба купити, а з іншого боку, всі хочуть, щоб при цьому їхнім дітям не продавали алкоголь і спиртне, щоб у під’їздах було чисто й охайно і таке інше.
Тому мені здається, що це той випадок, коли треба взяти паузу, віддихатися, подивитися і, дійсно, почати роботу з тими об’єктами, які функціонують з порушенням законодавства.