Ворог продовжує завдавати ракетних ударів по мирних населених пунктах і цивільній інфраструктурі в них. Рятувальники ДСНС борються із наслідками таких обстрілів. Так, вчора, після атаки російських військових по об’єктах Запоріжжя, гасили пожежу в торговельному центрі на площі 800 кв.м. та будівлях Шевченківського району міста.

У селі Новобойківське внаслідок обстрілу горіла господарча споруда, в Комишувасі – літня кухня, у Новокарлівці Пологівського району – приміщення школи на площі 200 кв.м.

У місті Пологи та в селі Широке Василівського району через артилерійську атаку росіян зайнялася суха трава та сміття на відкритій території. У Гуляйполі пожежники загасили вогонь, що охопив 2 господарські споруди, дахи будинків, дві літні кухні.

В Оріхові внаслідок російського обстрілу горів гараж на площі 30 кв.м., дах житлового будинку на площі 3 кв.м., суха трава та сміття на відкритій території загальною площею 1,5 га., господарча споруда на площі 15 кв.м. Рятувальники локалізували всі пожежі.

Група розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС вилучила та знешкодила касетний боєприпас та два реактивні снаряди “Смерч” за селом Новояковлівка Запорізького району.

За селом Магдалинівка піротехніки знешкодили на місці один касетний снаряд.

____

Посилання на наш Телеграм-канал