На чергове засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення запросили представників управління з питань охорони здоров’я міської ради та управління капітального будівництва міськвиконкому.  Депутатів цікавив хід ремонтів та реконструкцій міських лікарень, на які рішенням сесії було виділено кошти з міського бюджету. (Нагадаємо, на  проведення капітальних ремонтів у закладах охорони здоров’я міста передбачено 11 мільйонів 446 тис. грн.)

З’ясувалося, що відтепер в УКБ є куратор кожного об’єкта медичної сфери і управління з питань охорони здоров’я щотижня отримує звіти й оперативну інформацію. Наразі роботи тривають майже на всіх об’єктах. Але по будівлі комунального закладу охорони здоров’я «Студентська поліклініка» реставраційні роботи розпочнуться лише в липні, тому що воно є пам’яткою історії і потребує узгодження в Києві.

Також виникли складнощі із продовженням реконструкції інфекційно-боксованого відділення міської багатопрофільної дитячої лікарні №5. За словами технагляду УКБ, будівля простояла більше 2 років без тепла і світла, без охорони, тому має масштабні пошкодження і втрати навіть того, що було вкладено в ремонт у попередні роки. Наприклад, 20% пластикових вікон уже розбито, дроти розкрадено, покрівля протікає. Тому до 20 липня проектна організація повинна відкоригувати кошторис. Але тендер на визначення підрядника вже відбувся, і працівники вийдуть на об’єкт уже ближчим часом.