До редакції надійшов лист від нашого активного читача Василя Ненченка. Він ділиться своїми роздумами щодо реформи житлово-комунального господарства. У листі зокрема говориться:
“Із цікавістю ознайомився із матеріалами у вашій газеті про стан комунального господарства, зокрема розповіддю керуючої справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Зінаїди Бойко. Також згоден із багатьма положеннями, викладеними у статті в газеті “Запорозька Січ” за 10 травня першого заступника міського голови Андрія Іванова “Ми мусимо в корні змінити взаємовідношення між постачальником комунальних послуг і мешканцями міста”.
Я протягом не одного десятка років служу людям на безоплатній посаді старшого будинку на вул. Радгоспній, 22. Люди кажуть – щось вдалося зробити за цей час, а щось ні. Я вдячний депутатам міської ради Віктору Івановичу Острянському, Андрію Вікторовичу Бережному, які мені дуже допомагають, виділяючи з депутатських фондів гроші на ремонт будинку.
Я вірю, що коли всі ми будемо працювати на результат, у нас все вийде, як каже у своїй статті перший заступник міського голови: “Перший крок зроблено – ми прийняли це рішення про створення єдиного комунального господарства і назад дороги нема”. Я також вважаю, що так і повинно бути, бо ми втратили багато часу. Хотілося, щоб всі люди нашого славного міста включилися в цю справу, а не дивилися зі сторони. І тоді все у нас вийде.
Але залишається багато питань. Ось приклад – у “платіжках” є графа “утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”. За все це ми з вами, дорогі запоріжці, платимо щомісяця, щороку. Ми, мешканці будинку 22 на вул. Радгоспній, за це платимо вже 43 роки. А що зроблено за цей час?
А от протилежний приклад. Я, як старший будинку, протягом усієї весни добивався, щоб до нас прийшло керівництво ВРЕЖО № 11 і відповіло на численні питання, які мешканці ставлять мені. За два тижні була вивішена об’ява. І от керівництво ВРЕЖО приїхало до нашого будинку, делегація із 5 чоловік на чолі з головним інженером. А мешканців на зустріч вийшло… аж п’ять чоловік із 90 квартир. Де ж наша активність, коли дійшло до справи?
Хочу запевнити – комунальна реформа таки відбудеться, і все буде реально, як у всіх людей світу. Але терміни залежать від нашої з вами роботи, а не лише від дій комунальників”.