Ексголова Новомиколаївської районної ради завищив обсяги закупівлі будівельних матеріалів, чим створив надлишок, який не був використаний під час здійснення ремонтних робіт. Таким чином посадовець привласнив і розтратив матеріальні ресурси на суму майже 250 тисяч гривень.

Слідчі відділення поліції № 3 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області, за оперативного супроводження відділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Запорізькій області, здійснювали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення та розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

В ході слідства встановлено, що посадовець завищив обсяги закупівлі матеріальних ресурсів і створив надлишок будматеріалів, які фактично не були використані під час здійснення ремонтних робіт. Таким чином порушник завдав збитки місцевому бюджету на загальну суму майже 250 тисяч гривень.

Наразі слідчим, під процесуальним керівництвом Запорізької окружної прокуратури, закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні, передбаченому ч.2 ст.191 (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт скеровано до суду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

____

Посилання на наш Телеграм-канал