У Дніпровському районі капітально ремонтують один із найжвавіших проспектів міста

На своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк наголосив, що вже в вересні проспект Металургів буде не впізнати.

– Проспект Металургів – одна з найжвавіших вулиць міста, де щодня не лише великий потік транспорту, а й багато пішоходів. Минулого року ми відремонтували шляхопровід, який поєднує Заводський район з центром міста, а зараз взялися за капітальний ремонт пішохідної зони проспекту. Зокрема, ми замінимо стару плитку на ділянці від шляхопроводу до квіткових павільйонів. Пішохідну частину відремонтуємо з урахуванням потреб батьків з дитячими візочками та людей з інвалідністю, – зазначив Володимир Буряк.


Як писав сайт “Запорозька Січ”, на проспекті Металургів проходить капітальний ремонт пішохідної частини. Там повністю замінять покриття тротуару, а також встановлять нові лави. Оновленням проспекту займається підрядна організація. Роботи виконують за всіма стандартами – під тротуаром буде додаткова основа з шаром геотекстилю, щоб крізь плити не росла трава.o_1eb0v5702ilo1hvd1hs3ptp1tsn30 o_1eb0v5702ercc9512921fn21mae2v

Нагадаємо, минулого року була завершена реконструкція шляхопроводу по проспекту Металургів. Фактично там побудували новий транспортний переїзд – укріпили його конструкції, облаштували підпірну стіну та залізобетонну опорну плиту, уклали два шари асфальту.

Читайте також: У Запоріжжі буде ще один сучасний пляж