У зв’язку з проведенням реконструкції дорожнього покриття та трамвайної колії по пр. Леніна з 19.07.2012 до 05.10.2012 буде закрито рух автотранспорту від вул. Чекістів до вул. Комсомольської.
Рух транспорту по вул. Чекістів не буде обмежено.
Рух транспорту по вул. Артема та вул. Горького, в напрямку вул. Жовтневої, буде відкритим.
Рух тролейбусних маршрутів та автобусного маршруту № 2 не буде змінюватися.
Закривається рух трамвайних маршрутів №№1, 3, 16 від площі Соборної до вокзалу “Запоріжжя-1” та від вокзалу “Запоріжжя-1” до майдану Волі.
Автобусні маршрути загального користування, які проходять по пр. Леніна та вул. Чекістів, будуть здійснювати об’їзд:
– в напрямку Космічного мкрн: від пр. Леніна по вул. Леппіка, Набережній магістралі, вул. Автозаводській, вул. Новокузнецькій, вул. Луначарського, пр. Леніна (через вокзал “Запоріжжя-1”), вул. Комсомольську та далі за маршрутами;
– з Космічного мкрн: від вул. Комсомольської через пр. Леніна (через вокзал “Запоріжжя-1”), вул. Луначарського, Набережну магістраль, вул. Леппіка, пр. Леніна та далі за маршрутами.
Автобусні маршрути загального користування, які проходять по пр. Леніна та вул. Чекістів, будуть здійснювати об’їзд:
– в напрямку Південного мкрн: від пр. Леніна по вул. Леппіка, Набережній магістралі, вул. Автозаводській, вул. Новокузнецькій, вул. Луначарського, пр.Леніна (через вокзал “Запоріжжя-1”), вул. Луначарського, вул. Новокузнецькій та далі за маршрутами;
– з Південного мкрн: від вул. Новокузнецької через вул. Луначарського (із заїздом до вокзалу “Запоріжжя-1”), Набережну магістраль, вул. Леппіка, пр. Леніна та далі за маршрутами.
Автобусні маршрути № 1 та № 7 будуть починати рух з зупинки “Театр ім. Магара”.
Автобусний маршрут № 98 буде проходити від пр. Леніна по вул. Леппіка, вул. Артема, вул. Горького, вул. Жуковського (Автостанція № 3), вул. Жовтневій, вул. Горького, вул. Артема, вул. Леппіка до пр. Леніна та далі за маршрутом.
Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку, з метою запобігання утворення транспортних заторів, пропонує власникам приватного транспорту на час ремонтних робіт здійснювати виїзд з Космічного мкрн. у напрямку центральної частини міста через вул. Радгоспну, вул. Автозаводську та Набережну магістраль, виїзд на вул. Чекістів здійснювати через паралельні пр. Леніна вулиці.
Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради