Скандал навколо гімназії № 47, в якій працівники піддали дитину булінгу, набирає обертів – правоохоронці проводять там слідчі дії

Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», за словами мами школяра, керівництво навчального закладу цькувало дитину через начебто нетрадиційну орієнтацію. Вона заявила, що директор та завуч допитували дитину впродовж 40 хвилин за закритими дверима, після чого вона повернулася додому в шоковому стані.

Під час апаратної наради під керівництвом міського голови Володимира Буряка голова Заводського району Андрій Баєв повідомив, що звернувся з приводу цієї ситуації до департаменту освіти і науки, проте відповіді не було.

Прокуратура області відреагувала на резонансну ситуацію та внесла відомості до ЄРДР. Наразі розпочато кримінальне провадження, в рамках досудового розслідування проводяться слідчі дії, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Нагадаємо, не так давно в запорізьких школах розгорівся скандал через так звані «благодійні» внески. Тоді депутати вимагали від керівника департаменту освіти і науки Запорізької міськради Юлії Погребняк, щоб у школах не цькували дітей.

Нещодавно Юлія Погребняк також обурила депутатів своєю ініціативою щодо закриття шкіл.