З 1 вересня в нашому місті розпочалось традиційне уже голосування за реалізацію проектів, запропонованих городянами в рамках Громадського бюджету-2018. За перемогу позмагаються 50 проектів, які будуть профінансовані з міського бюджету. А сума там не маленька – 10 мільйонів гривень
Що ж стосується проектів, які виграли минулого, 2017 року, то, як розповіла голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету Катерина Акула, три з них (з 33 проектів) уже реалізовані. Це стосується проекту «Теніс у кожен двір» – 16 тенісних столів уже встановлені в усіх районах Запоріжжя на міжбудинкових територіях та шкільних майданчиках.
Другий – це «4 міська лікарня», в якій збудовані палати для ветеранів АТО та інших локальних війн. Автори того проекту вже подали новий, щоб оснастити тепер ці приміщення.
Також повністю реалізований проект «5 дитяча лікарня», де з’явилася спецкімната для дітей з особливими потребами. Але користуватися нею можуть будь-які діти. Кімната облаштована спецобладнанням, у ній зроблено ремонт, і тепер вона гарна і сучасна. З 1 вересня повністю вже функціонує.
– Інші 30 проектів ще в стадії реалізації. Хоча 50% з них уже майже виконано і до кінця року вони будуть завершені, – запевнила Катерина Акула.
А тепер повернемось до Громадського бюджету-2018. Як відомо, протягом місяця, з 1 по 31 травня, мешканці Запоріжжя подавали свої проекти на участь у ньому. На розгляд комісії були подані 69 проектів, 50 з яких відповідають усім вимогам Громадського бюджету. Тепер проекти-переможці, які реалізують у 2019 році, повинні визначити самі запоріжці.
Віддати свій голос за найкращий та найактуальніший проект городяни можуть до 30 вересня (лише за один із них). Голосування відбуватиметься у спеціальних пунктах та через інтернет.
Пункти для голосування розміщенні у приміщенні Запорізької міської ради та у районних адміністраціях. Голосування у паперовому вигляді здійснюється в робочий час:
пн – чт: 9:00–18:00
пт: 9:00–16:45
перерва: 13:00–13:45.
Проголосувати через інтернет можна на сайті «Громадський бюджет м. Запоріжжя». Уся інформація щодо проектів Громадського бюджету знаходиться на сайті «Громадський бюджет м. Запоріжжя», а також на офіційному сайті Запорізької міської влади у розділі «Суспільство» – «Громадський бюджет».